Fasadų galerija

Fasadas iš ilgo formato klinkerio plytelių tinka tiek šiuolaikiškam namui, tiek ir klasikiniams pastatams. Dėl išskirtinių savo savybių, tokių kaip ilgaamžiškumas, atsparumas šalčiui, dėvėjimuisi, atmosferos ir cheminiam poveikiui, mechaninei trinčiai, slėgimui, klinkerio plytelės neužleidžia lyderio pozicijų renkantis fasado apdailą.

Klinkeris- visiškai natūrali medžiaga, patvari ir puikiai išsilaikanti per ilgą laiką.

Dėl savo puikaus suderinamumo su mediena, metalu bei akmeniu, klinkerio plytelės yra labai mėgstamos architektų. Taip pat jos mylimos dar ir dėl to, kad klinkerio plyteles galima naudoti tiek namo interjere, tiek eksterjere.

King Klinker klinkerio plytelių fasadas LF18 Obsidian shadow

Klinkerio plytelės yra porėtos, todėl puikiai išlaiko šilumą. Būtent dėl to tai idealus pasirinkimas įsirengiant šildomas grindis, kas, šiomis dienomis, yra neatsiejama naujoje statyboje. Be to – klinkeris ekologiškai švarus produktas, nes tai deginto molio gaminys. Svarbiausia tai, kad klinkeris nėra lepus, dėl to pasirinkusi klinkerio plyteles išvengiama papildomų išlaidų jų priežiūrai.

Klinkerio spalvos atsiranda nenaudojant jokių dirbtinių dažų. Spalvos išgaunamos naudojant skirtingų rūšių molį ir jo mišinius. Labiausiai džiugina tai, kad metams bėgant klinkerio spalva neblunka ir nesitepa, tad jei pasirenkama raudonos ar tamsios spalvos plyteles, po daug daug laiko jos vis dar bus raudonos ar tamsios, o ne rausva ir pilkšva.

Fasadams klinkerio plytelės tinkamos dėl to, kad yra nelaidus drėgmei, kaitrai, šalčiui ir triukšmui. Didelė plytelių formų ir dydžių pasiūla visiškai neriboja fantazijos.

King klinker klinkerio plytelės fasadui